عضو شورای عالی انفورماتیک
 
عضو هیئت داوران و مشاوران السیتکس
 
عضو شورای عالی انفورماتیک
 
                 
/
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
|
سیستم تولید و مدیریت وب سایت آریانیک
|
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧ -

صفحه اصلی > درباره 


 
داشتن اطلاعات و داده‌های مناسب، كافی و به موقع؛ در تصمیم گیری‌های خرید محصولات نرم افزاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در عین حال نمایش کامل و کافی اطلاعات یک محصول و خدمت و پردازش بر روی آن ها قبل از خرید آن از سابقه چندانی برخوردار نبوده و امری نوپاست.
شرکت فناوری‌اطلاعات آریانیک‌داده، به عنوان یكی از شرکت‌های پیشرو در میزبانی وب‌سایت و تولید نرم‌افزارهای تحت وب در راستای كمك به تصمیم گیری مشتریان و افزایش دانش آن‌ها از قابلیت‌ها و امکانات برخی از ماژول‌های اصلی Portal و CMS آریانیک؛ اقدام به طراحی این وبسایت نموده تا افراد علاقه‌مند، با ملاحظه خروجی عملی ماژول‌ها برای تصمیم‌گیری راهی ساده‌تر پیشرو داشته باشند.
هدف از ارائه کلی ماژول‌های اصلی در سطوح مختلف، گروه‌های متفاوت كاربران است. به همین منظور، سعی شده است در رده‌های مختلف و با توجه به نیازهای متنوع كاربران و علاقمندان عرضه شود، قابلیت بعضی از ماژول‌های خاص وابسته به نیاز كاربران می‌باشد و به همین دلیل در این مجموعه استفاده نشده است، همچنین با توجه به امکان پیاده‌سازی‌های متنوع باHighPortal  و HighCMS به موارد اصلی بسنده شده است.
 طیف كاربران محصولات و خدمات آریانیک، از اشخاص و واحدهای تازه كار تا شركت‌های سرمایه گذاری، سازمان‌ها و ارگان‌های بزرگ دولتی را در بر می‌گیرد.
ضمنا این سایت رابطی است با كاربران كنونی و بالقوه، که بتوانند آخرین اطلاعات مرتبط به تغییرات و بروزرسانی ماژول‌های شرکت کسب کنند. لازم به ذکر است وبسایت اصلی آریانیک به آدرس www.aryanic.com می‌باشد.
بدیهی است پیشبرد این طرح جدید نیازمند كمك و هم فكری تمامی صاحب نظران است. بنابراین از تمام کاربران و علاقمندان درخواست می‌شود نظرها، انتقادها و پیشنهادهای خود را انتقال دهند، تا در ارتقا و بهبود این برنامه یاریگر این شرکت باشد.

 

اطلاع رسانی


 • وضعیت آب و هوا

 • نظرسنجی

  نظر شما در باره نرم افزار مدیریت محتوای آریانیک ؟

  عالی
  خوب
  متوسط
  ضعیف

 • تقویم رویدادها

 • اوقات شرعی